Nora Roberts - Ölüm (Eve Dallas) Serisi


”Eve Dallas çivi gibi sert,ateş kadar yakıcı ! ” Biz King’in yalancısıyız vallahi. Ünlü gerilim yazarı Stephen King’in Eve Dallas için kullandığı tabir bu. Peki kim bu Eve Dallas ?
Eve Dallas günümüzün en üretken yazarlarından birinin,ölümsüz kitap karakteri. Kendisi 2058 yılının New York sokaklarında adaleti sağlamaya çalışan bir polis. Bizi bu ”çivi gibi sert ”  polisle tanıştıran ise, daha çok aşk romanlarıyla tanıdığımız, Nora Roberts’tan başkası değil.
Nora Roberts 300’den fazla romana imza atmış, günümüzün en üretken yazarlarından biri. Elbette Forbes dergisinin ”yılın en çok kazanan yazarları ” listesinde yer almasının bir sebebi de bu. Eve dallas serisi ise,yazarın en çok okunan ve sevilen serilerinden biri. Halen devam etmekte olan seri çoktan 40 kitabı geride bıraktı.
Bu şahane seriyi ülkemiz okurlarla buluşturan yayınevi ise,Epsilon. Bir dönem yeterince satmadığı gerekçesiyle yayın programından kaldırılan seri, benim de dahil olduğum uzun çabalar sonucu yeniden çıkarılmaya başladı. Biz de sizin için bu seriyi inceleme altına aldık. İncelemenin devamı için burayı tıklayın.Serideki Kitaplar;
 1. Çıplak Ölüm
 2. Görkemli Ölüm
 3. Ölümsüz Ölüm
 4. Mutlu Ölüm
 5. Büyülü Ölüm
 6. Kindar Ölüm
 7. Noelde Ölüm
 8. Ölüm Tuzağı
 9. Ölümüne Sadakat
 10. Ölüm Tanığı
 11. Ölüm Yargısı
 12. Hain Ölüm
 13. Baştan çıkaran Ölüm
 14. Geçmişten Gelen Ölüm
 15. Masum Ölüm
 16. Portredeki Ölüm

Not: Şifreli kitapların şifrelerini dosya adlarına yazdım. Şifreleri kopyalarken boşluk ya da .pdf kısmını almayın şifre hatalı mesajı alırsınız.

Yorumlar

 1. Çok çok çok teşekkürler <3<3

  YanıtlaSil
 2. muhteşemsiniz!!!!!yana yıkıla bulamadığım kitapları da,ölümsüz ölüm ve portredeki ölüm, buldum :)))

  YanıtlaSil
 3. ölüm tanığının şifresini giriyorum açılmıyor yardımcı olabilir misiniz

  YanıtlaSil
 4. ölüm yargısının şifresini giriyorum açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.