Karen Marie Moning - Yenilmez Savaşçı

Gavrael McIllioch, doğaüstü güçleri olan savaşçıların yetiştiği bir klanda doğmuştu ama adını ve kalesini terk ederek soyunun karanlık kaderinden kaçmaya kararlıydı. Onu avlamaya kafasına koymuş, düşmanları olan acımasız bir klandan saklanıyordu. Önem verdiği insanları ve aşkını asla belli etmeyeceğine yemin ettiği güzel Jillian St. Clair'i korumak için kendine Grimm adını verdi.
Jillian'ın babası ona "Jillian için gel" mesajını yolladığında, sevdiği kadını bunca yıl uzaktan uzağa korumaya devam etmiş olsa da hemen yola düştü. Ve böylece kendini, sonunda kazananın Jillian ile evleneceği bir yarışmanın ortasında buldu. O içindeki öfkeli canavarı sakinleştirebilen tek kadındı ama tehlikeli düşmanlar ikisini de yok etmek için planlar yapıyordu…
"Bu kitabı elimden bırakamadım."
-Rendezvous-
"Kendinizi bu kitabın büyüsüne kaptırın."
- Romantic Times-

Yorumlar

 1. Bu kitabin dosyasi acilmiyor gunceller misiniz lutfen.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dosyada bilgisayar ile açılabiliyor. Kontrol ettim herhangi sorun ile karşılaşmadım. Tablet kullananlar Adobe Reader ile açmaya çalışınız.

   Sil
 2. Ya yalvarırım Royal House of Shadows serisini yükleyin lütfen lütfen, eğer yükleyemeyecekseniz de cevap verirseniz çok sevinirim boşuna beklemiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Serinin kitapları tarandıkça paylaşırım. Ama yazara ait taranmış tüm kitapları zaten paylaştım.

   Sil
 3. Dosya açılmıyor guncelleyebilirmisiniz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.