Başka Dilde Aşk - Mia Sheridan

New York Times, USA Today ve Wall Street Journal Çoksatan Romanı Başka Dilde Aşk, korkunç bir gecenin hatıralarına zincirlenmiş bir kadının ve sevgisiyle o zincirleri kırabilecek adamın hikâyesi. Geçmişin acı yüklü izlerini taşıyan sessiz bir adamın ve sesini bulmasına yardım edebilecek kadının hikâyesi. Acının, kaderin ve aşkın iyileştirici gücünün hikâyesi…

Sayfa Sayısı: 392
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: YabancıYorumlar

 1. siz harikasınız,bunu bekliyordum emeğinize sağlık:) Acaba kurucunun kızı adlı kitabı da ekleyecek misiniz?

  YanıtlaSil
 2. link açılmıyor yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
 3. ilk defa sitenizdeki hiçbir kitap açılmıyor ilgilenirmisiniz devamlı hata veriyor lütfennnnn :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. “Unable to connect to database” yazısı çıkıyorsa BC.VC anlık veri tabanı problemi yaşıyor anlamına gelir. Bu durum birkaç defa yenilerseniz linkler çalışır. Ama bugün gibi web sitesine ulaşılmadığında BC.VC veri tabanı iyileştirmesi yapıyor demektir. Bu durumda ise birkaç saat sonra denenyin. Büyük ihtimalle linkler düzelmiş olacaktır. An itibariyle sorun yaşanmamaktadır. Bizden kaynaklanmayan durumdan dolayı olaşan rahatsızlıktan affınıza sığınırız.

   Sil
 4. bc.vc'deki erişim sorunu değil, yandex diskteki database adresi boş

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.