Senin İçin - Shannon Stacey

Tek gecelik bir kaçamak, mutlu son getirir mi?

Kendi barını işleten Kevin Kowalski, eline telefon numarasını yazacak kadar ısrarcı kadınlara alışkındır. Onlardan birkaçıyla her gece tanışmaktadır. Oysa onun bir kadınla yakınlaşması için en başta o kadına gerçekten ilgi duyması gerekmektedir. Daha önce evlenip boşanan Kevin için ilişkiler arenası, artık daha seçici ve dikkatli olacağı bir mayın tarlası gibidir.

Tüm bu karmaşanın ve hızlı yaşantısının içinde bir gece, Beth Hansen'le tanışır. İşte bu defa işler değişmiştir. Gerçekten ilgisini çeken Beth ile yakınlaşmaya hazırdır. Ancak Beth, birlikte geçirdikleri ilk geceden sonra sabah erkenden Kevin'ın yanından ayrılmıştır. Beth'le birlikte uyuyup yalnız uyanan Kevin, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Çünkü Beth, onun kendisi için doğru adam olduğuna inanmayıp gitmiştir.

Yine de birlikte geçirdikleri gece, hayatlarının en büyük sürprizini hazırlamıştır onlara. Hem Kevin hem de Beth için aralarındaki ilişkinin tek gecede kalması imkânsızdır artık.

Sayfa Sayısı: 296
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap


Yorumlar

  1. link açılmıyor.bakabilirseniz sevinirim

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. “Unable to connect to database” yazısı çıkıyorsa BC.VC anlık veri tabanı problemi yaşıyor anlamına gelir. Bu durum birkaç defa yenilerseniz linkler çalışır. Ama bugün gibi web sitesine ulaşılmadığında BC.VC veri tabanı iyileştirmesi yapıyor demektir. Bu durumda ise birkaç saat sonra denenyin. Büyük ihtimalle linkler düzelmiş olacaktır. An itibariyle sorun yaşanmamaktadır. Bizden kaynaklanmayan durumdan dolayı olaşan rahatsızlıktan affınıza sığınırım.

      Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.