Maya Banks - Kor (Nefes Nefese Üçlemesi #3)

Biz kaçınılmazız Josie. Parktaki ilk günden itibaren birlikte olmamız kaçınılmaz. Jace, Ash ve Gabe, zengin ve güçlü üç erkek. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar. Yani hemen hemen her şeyi… Ancak Ash'in arzu ve kontrolle ilgili bildiği her şey bir kadınla beraber değişecek…

Konu seks olduğunda Ash McIntyre her zaman uçlarda yaşamış ve vahşi yanlarını keşfetmişti. İplerin elinde olmasını seviyordu ve buna karşı gelemeyecek kadınları tercih ediyordu. İki arkadaşı da hayatlarını tamamlayan kadınlar bulmuşlardı ve Ash kendini huzursuz ve tatminsiz hissediyordu.

Tesadüfen bir parkta karşılaştığı Josie ise Ash'in servetinin cazibesinden etkilenmeyecekti. Merakı canlanan Ash amansız bir takibe başlayacak, bu kızın elinden kaçmasına izin vermeyecekti. Ash onu arzunun sınırlarına kadar götürecek tek kadının ona hayır diyen tek kadın olacağını daha önce hiç düşünmemişti.

"En soğuk okuyucuyu bile terletecek kadar sıcak!"

-Fresh Fiction-

Sayfa Sayısı: 423
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Yorumlar

 1. Kitabı indirmek istediğimde aşağıda dökümü bulunan yazı çıkıyor. Neden?

  Bu web sitesindeki içeriğin güvenli olmadığı bildirildi


  zima32f.storage.yandex.net

  Barındıran: yadi.sk

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linkte sorun yoktur. Kullandığınız bir tarayıcı eklentisi ya da program engellemektedir. Devre dışı bırakıp öyle indiriniz.

   Sil
 2. tüm serinin linkleri silinmiş dosyalar açılmıyor yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil
 3. link silinmiş açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Link güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 4. İçerik inmiyor maalesef kontrol edebilir misiniz?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.