Adanmış Güzellik - Georgia Cates (Beauty #2)

Üç ay birbirlerini hiç görmediler.. Laurelyn, Jack'i terk etmişti ama Jack pes etmeyecekti. Bedenleri öylesine susamıştı ki...

Laurelyn, Amerika'ya döndüğünde, müzik kariyerine kaldığı yerden devam etmeye karar verdi. Ama işler hiç de istediği gibi gitmedi. Ahlaksız tekli? er ve Jack'in özlemi, onu yerlebir etti ama çok geçmeden küçük de olsa bir ümit ışığı beliriverdi.

Avusturalya'nın en zengin ve yakışıklı bekârı Jack ise önce başka kadınlarda aradı mutluluğu ama Laurelyn'siz nefes bile alamadığını fark ettiğinde soluğu Amerika'da aldı. Fakat soyadını bile bilmediği bir kadını nasıl bulacaktı?

Bir kadın ne ister? Şöhret? Para? Kariyer? Aşk? Şehvet?..

Sayfa Sayısı: 356
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX


Yorum Gönder

link hata veriyor düzeltme imkanınız var mı

sevgili sisters planet'e çoook teşekkürler.

Ayy Allah senden razı olsun. Bir aydır şu siteye girip çıkmaktan öldüm. Dualar ediyorum sana resmen. Bugün geldiğini görünce evde çığlık falan attım :D

linkler sağlam gün içinde bc.vc de sorun yaşanmıştı.

link açılmıyor.aslında denediğim birkaç kitapta hiçbir link açılmıyor.sistemde sorun mu var acaba?

Bc.vc'den kaynaklanmaktadır. Geçici bir sorundur. Bazen birkaç sn. bekledikten sonra otomatik olarak yönlendiriyor bazende sayfayı yenileyerek sorunu çözebilirsiniz. Başka birşey yapabileceğinizi sanmam bc.vc ekibinin sorunu çözmesini beklemelisiniz.

serinin 3. kitabı aşkla gelen güzelliği yükleyebir misiniz bu arada yeni temanız muhteşem olmuş

3. Kitap Aşkla gelen güzellik i ne zaman yükleceksiniz merakla bekliyoruz :)

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin