Karnaval - M. R. Lovric

1471765_10202203195915796_1608520691_n
Çifte yaşamlar diğerlerine göre hem iki kat daha hızlı hem de iki kat daha tehlikeli yaşanır. Yıl 1782 Venedikli bir tüccar ailenin on üç yaşındaki kızının banyodaki çıplaklığı bir kedi tarafından cezbedilir ve kız kendini efsane çapkın Casanova'nın kollarında bulur. Yirmi beş yıl sonra Cecilia Arnavutluk'tadır.
Artık oldukça tanınmış bir portre ressamıdır. Profesyonel şöhretine gölge düşüren tek şey ise Venedik'te Casanova tarafından sevilen son kadın olmanın verdiği şöhrettir. Cecilia, bu noktada hayatına giren, aşkı düşmanca bir muamele olarak nitelendiren ve ne pahasına olursa olsun macera arayan genç bir İngiliz şair ile ilişki yaşamaya başlar. Bu genç şair George Gordon'dur; yani Lord Byron. Karnaval, ihtişamlı Venedik döneminin sonlarında yaşanmış tutku ve aşk dolu bir roman...
PDF-Kitap-indir-300x68

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin