Karanlık Taç - Sarah J. Maas (Cam Şato #2)

Cam Şato 2 Karanlık Taç - Sarah J. Maas

Karşınızda Kralın Şampiyonu Celaena Sardothien. Güzel Ölümcül Efsanevi Celaena şeytanın buyruklarını yerine getiren zalim bir suikastçı mı? Gerçek sevgiyi arayan tutkulu bir âşık mı?
Kralın bir numaralı suikastçısı olan Celaena, sarayın en korkulan kadını. Ne kadar kan dökerse o kadar özgür olabiliyor. Ama üstlendiği her ölüm, söylediği her yalan, sevdiklerini tehlikeye bir adım daha yaklaştırıyor. Yüzbaşı Westfall ve Prens Dorian onu korumaya devam etseler de, Celaena korkunç bir gecede, büyük bir trajedi yaşayacak. Celaena ne için savaşacak: Özgürlüğü mü, kalbi mi yoksa krallığının geleceği için mi?
Sayfa Sayısı: 500
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Kitap Adı: Karanlık Taç
Özgün Adı: Crown of Midnight
Seri: Cam Şato #2
Yazarı: Sarah J. Maas
Çevirmeni: Deniz Başkaya
Yayınevi: DEX
Türkiye Yayın Tarihi: Ocak 2015
Sayfa Sayısı: 500
Piyasa Fiyatı: 27.50 TL
Goodreads: 4.52


Yorumlar

 1. indiremiyorum. Bir şey bulunamadı diyor?

  YanıtlaSil
 2. indiremiyorum. Bir şey bulunamadı diyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Link güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.