İmago - Isabel Abedi

997eee8e-76a5-457e-b88e-4a58fa11c2db-1
Bu büyülü dünyaya adım atmaya hazır mısınız ? Günün en sevdiği dakikalarıydı bunlar... Birazdan saatin rakamları tamamen değişecek ve yeni bir güne merhaba diyecekti Wanja... Fakat beklediği şey olmamış, yeni gün gelmemişti. Zaman durmuştu! Anlam veremediği bu kargaşa içerisinde, kendisinden başka kimsenin göremediği esrarengiz bir davetiye almıştı. Yeni bir dünyaya, İmago'ya davetliydi.
Lucian ile okurların büyük beğenisini kazanan Isabel Abedi, fantastik dünyanın sınırlarını zorlamaya devam ediyor... Siz de onun farklı dünyasına adım atmak istiyorsanız, "İmago'ya hoş geldiniz..."

Sayfa Sayısı: 366
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap
PDF-Kitap-indir-300x68

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin