Doyumsuz Zevkler - Elizabeth Hoyt

Leydi Hero Batten'ın hayatı kusursuzdur… Wakefield Dükü'nün güzel kardeşi Leydi Hero Batten, bir hanımefendinin isteyebileceği her şeye sahiptir. Mükemmel bir nişanlısı vardır; aslında Mandeville Markisi biraz sıkıcı ve mizah anlayışı olmayan bir adamdır ama Hero bunu umursamaz.

Ta ki Marki'nin kötü şöhretli kardeşiyle tanışana kadar… Lord Griffin Reading mükemmellikten çok uzaktır, tüm Londra onun en berbat âlemlerde zaman geçirdiğini bilir ama genç adam halinden memnundur. Tanıştıklarında Hero ondan hiç hoşlanmaz; Griffin ise yardımsever ve kusursuz genç kadının sadece ağabeyi için değil, tüm sosyete için fazla mükemmel olduğunu düşünür. Hero'nun düğün günü giderek yaklaşsa da, Griffin'le giriştikleri söz düellosu içlerinde bir ateş yakar. Peki, bu ateşte kusursuz aşkı bulabilecekler midir?

"Hoyt'un romanlarında insanı aşkın büyüsüne inandıran bir şeyler var."
-RT Book Reviews-

"Elizabeth Hoyt çekici karakterleri, heyecan verici konuları ve zekâ dolu diyaloglarıyla sanatını mükemmel icra ediyor."
-Publishers Weekly-

Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar

 1. sevgili sisters planet'e sonsuz teşekkürler çünkü şahane kitaplar tarıyor:)

  YanıtlaSil
 2. Pek çok kitap dosya silinmiş yazısıyla çıkıyor eski kitapları guncellerseniz sevinirim

  YanıtlaSil
 3. Pek çok kitap dosya silinmiş yazısıyla çıkıyor eski kitapları guncellerseniz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yaklaşık iki bin kadarı kaldı yarı yarıya. tüm yazıları güncellemeyi düşünüyorum biraz sürecek ama mükemmel olacak be. Tek başıma olunca zor oluyor ama link silinmiş diye yorum bıraktıklarınızı güncellemeyi öne alıyorum. O yüzden linklerin silinmiş olması sizi üzmesin yorum yapın kısa sürede güncellemeye çalışırım.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.