Ateş Kapısı - Peter Freund ( Mysteria #1)

ateş
Genç okurların sevgilisi, fantastik edebiyatın hayranlıkla takip edilen yazarı Peter Freund'dan yepyeni bir macera!
Niko, yaşıtlarına pek çok açıdan benzeyen bir genç. Sadece tek bir farkı var: Nasıl dünyaya geldiği uzun zamandır çözülemeyen bir sır. Kulağa inanılmaz gelen bir durum var ortada: Niko'nun annesi bile ona bir ipucu veremiyor. Esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasının üstünden bir yıl geçtikten sonra Niko'nun annesi kulağı sağır eden gök gürültüleriyle dolu fırtınalı bir gecede kucağında yeni doğmuş bir bebekle çıkagelmiş ve hiçbir şeyi hatırlayamıyormuş. Kaybolduğu günden sonra olan her olayla ilgili anısı kusursuz bir şekilde hafızasından silinmiş ve gösterilen bütün çabalara rağmen o kader yılının anılarına bir daha kavuşması mümkün olmamış.
Mysteria üçlemesinin, seriye adını veren ilk kitabı Mysteria: Ateş Kapısı'nda Niko Niklas'ın serüvenlerine biz de katılıyoruz.
Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları
Not: Pdf linki eklendi. Dalgınlıktan iki linkede Epub linki eklemiştim.

PDF-Kitap-indir-300x68epubpdf

Yorumlar

 1. kaptan iki link de epub

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uyarı için teşekkür ederim. Pdf linki eklendi.

   Sil
 2. ortak epub daha iyi tablette akarsın:D

  YanıtlaSil
 3. 2. ne zaman gelir yani var mı yoksa ceviri mi bekleniyor???

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.