Neksus - Henry Miller

c7087e0e-147e-45e5-b183-84c2f5f45ff3-1
"Halkımı karanlık ormandan çekip çıkaran bir başka Musa olarak düşündüm kendimi. Akıntıya karşı koy, değiştir yönünü, süreci tersyüz et, geriye, kaynağa doğru yüce bir yürüyüşü başlat! Bu Amerika denen koca ormanı boşalt, bütün donuk yüzlerden temizle, şu anlamsız telaşa bir son ver...
Kıtayı terar Kızılderililer'e ver... Ne büyük bir zafer olurdu! Avrupa, bu manzara karşısında küçük dilini yutardı. Bu zevk-i safa diyarını terk ediyorlar, delirdiler mi ne? Peki, o, "Amerika" sadece bir rüya mı? Evet! Bağıracaktım... Kötü bir rüya! Yeni baştan başlayalım.

Baskı Yılı: 1999
Dili: Türkçe
Yayınevi: Kabalcı Yayınevi
PDF-Kitap-indir-300x68

Yorumlar

  1. ipad e indirildiğinde parola sordu parola nedir öğrenebilir miyim lütfen?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Belge kopyalanmaya karşı şifrelenmiş görünüyor. Pc ile şifre sorunu yaşanmıyor. Ipad'lar bu konuda sorun çıkarıyor maalesef.

      Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.