İşte Kızlar Geliyor! - Milly Johnson

d1832f75-c419-43e1-94f9-9913fc463656-1
Sunday Times'ın en çok okunan yazarı Milly Johnson'dan gerçek arkadaşlık ve aşk üstüne kurulmuş sıcacık bir roman. Yalnız duyguları değil, zaman zaman gözyaşı ve kahkahayı da bu kitapta bulacaksınız. Çocukken kurdukları "Muhteşem Dörtlü" adlı grubun üyeleri olan Olive, Roz, Frankie ve Ven'in dostlukları, hayatın sorumlulukları, ağırlığı ve zamanın baskısı ile dağılmıştır.
Ortaokul yıllarında beraber verdikleri "kırk yaşında birlikte bir gemi seyahati" sözünü Ven daha erken uygulamak ister. Grubu yeniden bir araya getirip eski dostluklarını tazelemek için plan yapar: Güneşli mavi gökyüzünün altında, kimselerin onları rahatsız edemeyeceği, harika bir seyahat gemisinde on altı gün! Ancak, elbette gemide yalnız değildirler ve Ven'in planı evdeki hesaba uymaz. Dostluklarını ve aşkı yeniden keşfedecekleri bu muhteşem yolculukta sizin de kendinizden bir parça bulmamanız imkânsız!

Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Hyperion Kitap
PDF-Kitap-indir-300x68epub-kitap-indir-300x68 (2)

Yorumlar

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.