Hayaletin Laneti – Joseph Delaney – Wardstone Günlükleri 2. Kitap

Hayalet ve çırağı Thomas Ward yarım kalmış bir işi halletmek için Priestown'a gitti. Katedraldaki yer altı mezarlarının derinlerinde Hayalet'in hiçbir zaman yenemediği bir yaratık yatmaktaydı. Öyle bir yaratıktı ki herkes onun güçlerinden korkuyordu. Ona Zehir diyorlardı
Thomas ve hayalet, Zehir'le mücadelerinde tek düşmanlarının o olmadığını görürler. Thomas ve ustası onları izleyen bu lanetten kurtulabilecek mi?

''Neredeyse altı aydır Bay Gregory'nin çırağısın. Yani bazı şeyleri kendi başına halledebilecek kadar eğitim almış olmalısın'' dedi annem ve artık karanlık seni fark etti, yakalayıncaya kadar da peşini bırakmayacaktır. Yani tehlikedesin oğlum ve bu tehlike giderek artacak. Ama şunu unutma sende büyüyorsun oğlum. Genç bir erkek olduğunda korkma sırası karanlığa geçecek, çünkü o zaman sen av değil, avcı olacaksın. Sana bu yüzden hayat verdim.


Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2009
Dili: Türkçe
Yayınevi: Tudem Yayınları

Yorumlar

 1. bu kitapları koymanız çok güzel olmuş çok sevdiğim bir seridir çok sağolun inşallah devam kitaplarını eklemeye devam edersiniz :)

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Ali Çetin çoook teşekkürler, elleriniz dert görmesin :) arayı çok açmadan serinin diğer kitaplarını da yükleyebilirseniz okuyucuları olarak çok mutlu oluruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Taramalar geldikçe eklenecektir. Tarayan arkadaş serinin tümünü taramayı düşünüyor.

   Sil
 3. sanırım link ölmüş
  502 Bad Gateway hatası veriyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Link güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.