Gümüş Gölgeler - Richelle Mead (Kanbağı 5. Kitap)

2015-03-30 22-35-42 Yandex.Disk - Google Chrome
SYDNEY SAGE bir Simyacı. Büyüyle uğraşarak insan dünyasıyla vampirlerinki arasında köprü görevi gören, vampirlerin sırlarını ve insanların hayatlarını koruyan bir grubun üyesi. Ateşli Kalp'te, Sydney içinden gelen sesi dinleyip gerçek hislerini Simyacılar'dan gizleyerek tehlikeli bir yola adım atmıştı.

Şimdi Sydney'le Adrian bütün dünyalarını darmadağın eden bir felaketin ardından parçaları toplamaya ve yeniden birlikte olmaya çalışıyor. Ama önce, hayatta kalmak zorundalar. Sydney türlü zorluklarla çevrili hapis hayatında kimliğine ve anılarına tutunmanın mücadelesini verirken, Adrian ona bu işin peşini bırakmasını söyleyenlere inat, umutla sevdiği kadını bulmaya çabalıyor. Ama eski düşmanları ve hayatındaki kafa karıştırıcı yenilikler nedeniyle bu savaş onun için hiç de kolay olmayacak.

En korkunç kâbusları tüyler ürpertici bir gerçeğe dönüşen Sydney ve Adrian, New York Times çoksatarı "Kanbağı" serisinin bu beşinci macerasında şimdiye dek hiç rastlamadıkları türden bir karanlıkla yüzleşiyor.

Sayfa Sayısı: 385
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları
PDF-Kitap-indir-300x68

Yorumlar

 1. inanmıyorum bu kadar süredir bu kitabı ariyordum. Çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. Ilk once lütfen bekleyiniz yazan bir sayfa açılıyor ama indirme linkine gecemeden parali abonelik isteyen bi reklam sayfasina geçiyor ve indiremiyorum. Lutfen duzeltebilir misiniz ipade kitap yukleyebildigim tek site sizsiniz :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sağ üst köşede reklamı geç çıkıyor bir kaç sn sonra ona basın

   Sil
 3. Kitabı indiremiyorum başarısız diyor düzeltebilir misiniz

  YanıtlaSil
 4. 6. kitap ne zaman yüklenir acaba? :D

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.