Bella Andre - Sonrası Şiir Gibi - The Sullivans 2

Gerçek aşkı bulmak, hayattaki eksik parçayı tamamlamak demek… Sullivan ailesinin en büyük oğlu Marcus kendisi için planladığı geleceğin yalandan öte bir şey olmadığını öğrendiğinde tüm bunlardan uzaklaşmak için pervasızca bir gece geçirmek ister. Gittiği gece kulübünde genç ve güzel şarkıcı Nicola'yla tanışır. Nicola sevdiği adamın ihanetine uğramış ve aşka inanmaktan çoktan vazgeçmiş bir kadındır. O da Marcus gibi tek bir geceden fazlasını yaşamak istemez. Ancak aralarında beklediklerinden daha derin bir bağ oluştuğunu fark ettiklerinde hiçbir şey planladıkları gibi gitmez…

"Sonrası Şiir Gibi, aşka inancı kalmayanları bile yanıltacak türden bir roman. Bu duyguya dair bildiklerinizi unutun, ezber bozan bir hikâye sizi bekliyor."
-Publishers Weekly-

"Şehvet ve tutkunun hâkim olduğu bir anda, romantik bir aşk hikâyesine dönüşen bu etkileyici romanda her duygudan biraz tadacaksınız."
-Booklist-

Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Novella Yayınları

Yorumlar

 1. İndirince Açılmıyor yardım ederseniz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. PC ile indirdiyseniz. Tekrar indirmeyi deneyin, Yandex.Disk kaynaklı sorun olabiliyor.

   Sil
 2. bir şey bulunamadı diyor. bi bakarsaniz seviniriz.

  YanıtlaSil
 3. bu kitabın birincisi de açılmıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linkler güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 4. biz Teşekkür ederiz. Sayenizde bir çok kitapla tanıştık.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.