Kimi Öptüğüne Dikkat Et! - Jennifer L. Armentrout

Karanlık Elementler 1 - Kimi Öptüğüne Dikkat Et! - Jennifer L. Armentrout 

On yedi yaşındaki Layla'nın tek istediği normal olmak: okulda göze batmamak, âşık olduğu nefeskesici Zayne'le sıradan bir çift gibi gezip tozmak…

Ama Zayne, Layla'yı küçük ız kardeşi gibi görüyor ve Layla normal olmaktan çok uzak. Yarı iblis yarı Muhafız Layla kimsenin sahip olmadığı yetenekler taşıyor; onun öpücüğü, ruhu olan her şeyi öldürecek kadar güçlü. Bir gün Layla, Roth'la tanışıyor: kışkırtıcı dövmeleri olan ve Layla'nın sırrını bildiğini iddia eden bir iblis o. Layla, ondan uzak durması gerektiğini bilse de tehlikeli öpücüğün cazibesi yüzünden Roth'a kayıtsız kalamıyor.

Roth'a güvenmek hem aşkını hem de onu yetiştiren Muhafız ailesini kaybetmesine neden olabilir. Ama Roth'tan öğrendiği iblislere dair sırlar, her şeyi değiştirecek gibi…

Artık Layla için hiçbir şey göründüğü gibi değil…

Sayfa Sayısı: 428
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX


Yorumlar

 1. Bekliyordum gerçekten Jennifer' ın kitapları zaten mütüşş

  YanıtlaSil
 2. 2. kitabını yüklemeyecekmisiniz çok aradım ama bulamadım hiçbiryerde.

  YanıtlaSil
 3. 2. Kitabını yükleyebilir misiniz

  YanıtlaSil
 4. 2. Kitabını yükleyebilir misiniz lütfeeeen kitplar mütüş

  YanıtlaSil
 5. Serinin 3 kitabi elinizde varmi yuklermisiniz

  YanıtlaSil
 6. Serinin 3 kitabi elinizde varmi yuklermisiniz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.