Baştan Çıkarıcı Atıştırmalıklar - Tara Sivec

2015-02-17 23-19-49 Yandex.Disk - Google Chrome
Claire, ağzı bozuk ama bir o kadar sevimli (uykusunda) oğluna iyi bir gelecek verebilmek için kendi işini kurmaya çalışırken, bir yandan en yakın arkadaşına seks oyuncakları satmasında gönülsüzce yardımcı olmaya çalışan 20'lerinde bekâr bir annedir. Hayatını sonsuza kadar değiştiren tek gecelik ilişkisi Carter, Claire'e dair onun eşsiz çikolata kokusundan başka hiçbir anısı olmadan şehirde belirince, Claire bu sefer kendisini hatırlayacağından emin olmak ister.
Carter'ın birdenbire dört yaşında bir oğlu olduğunu öğrenmesinin şoku ve Claire'in, rüyalarının erkeğinin yatak odasındaki deneyimsizliği yüzünden tabanları yağlayacağından korkmasıyla, çiftimiz mutlu sonlarına kavuşabilmek için her şeyi yapmaya hazırdırlar.
Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

PDF-Kitap-indir-300x68

Yorumlar

 1. linki yenileyebilir misiniz açılmıyor da

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Link sağlam, internet explorer ile deneyebilirsiniz . http://e-kitaphanemiz.blogspot.com.tr/2015/02/bcvc-hakknda.html linkteki yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum.

   Sil
 2. dosya silinmiş yeniden yükleyebilir misiniz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.