R.K. Lilley - Yükseklerde (Havada #2) PDF e-Kitap indir


R.K. Lilley – Yükseklerde (Havada Serisi 2. Kitap)

“James ve Bianca’nın çalkantılı hikâyesi, Uçuşta’nın bir sonraki kitabında kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor.

James, Bianca’ya tutku ve acının karanlık ve bağımlılık yapan dünyasını göstermişti. Kendi boyun eğici, mazoşist doğasını ona öğretmiş ve Bianca, reddedilemez bir şekilde büyüleyici ve imkânsız derecede güzel Bay Cavendish’e hızla sırılsıklam âşık olmuştu. Ama acı veren bir yanlış anlaşılma ve Bianca’nın geçmişinden korkunç bir kâbusun geri dönüşü, Bianca’yı kahretmekle birlikte, kafasını karıştırıp incittiğinde, Bianca onu kendinden uzaklaştırır.

Onu hastanelik eden şok edici saldırının ve James’e zamana ihtiyacı olduğunu söylemesinin üzerinden bir ay geçmiş olmasına rağmen, Bianca’nın hisleri değişmez. Üstelik, James’in onu etkisi altına almasının an meselesi olduğunun da farkındadır...”
(Tanıtım Bülteninden)

R. K. Lilley  - Yükseklerde PDF eBook, R. K. Lilley Yükseklerde e-kitap indir oku, Havada Serisi 2. Kitap indir, RK Lilley - Yükseklerde (Up in the Air #2) , Havada Serisi 2.Kitap Yukseklerde R.K. Lilley , Yükseklerde Havada Serisi 2. Kitap - R. K. Lilley - Aspendos Yayınları , Mile High (Up in the Air, #2) by R.K. Lilley
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık 
Orjinal isim: Mile High
Yayın Yılı: Ekim 2014
Çeviri: Melek Elif Eren
Sayfa Sayısı: 344
Dili: Türkçe