Elantris - Brandon Sanderson

Elantris_cover
ELANTRİS devasa, güzel, kelimenin tam anlamıyla parlak, güçlü büyülü yeteneklerini Arelon'un tüm insanlarının iyiliği için kullanan hayırsever varlıklarla doluydu. Ve bu tanrısal varlıkların her biri, Shaod'un gizemli dönüştürücü gücü onlara dokunmadan önce sıradan birer insandı. Ancak on yıl önce, hiçbir uyarı olmaksızın, büyü çöktü. Elantrianlar buruşuk, cılız, cüzzamlıya benzer yaratıklara dönüştü. ELANTRİS'in kendisi de karanlık, pislikle dolu ve döküntü haline geldi. Shaod artık bir lanetti. Arelon'un yeni başkenti Kae, halkının unutmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıkları ELANTRİS'in gölgesinde kalıyor.
Teod Prensesi Sarene, Veliaht Prens Raoden ile bir devlet evliliği yapmak için geldi. Karşılıklı mektuplaşmalarına dayanarak mutluluk bulacağını umuyordu. Ancak mutluluğun yerine prensin ölü, kendisinin ise onun dulu kabul edilmiş olduğunu gördü., Acımasız Fjordell bağnaz fanatiklerinin imparatorluk hırsı karşısında son direnen ülkeler oldukları için hem Teod, hem de Arelon tehdit altındalar.

Sayfa Sayısı: 624
Baskı Yılı: 2010
Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadaş Yayıncılık
PDF-Kitap-indir-300x68epub-kitap-indir-300x68 (2)

Yorumlar

 1. Hocam selamlar,

  Kitabın basılı halinden okumaya başlamıştım. Ama çok yavaş ilerliyordum. Sitenizde epub'ı yayınlanınca çok çabuk bir şekilde bitirebildim kitabı.

  Yalnız bazı hatalar mevcut epub'ta. Şuan ki mevcut epub dosyası düzenlene biliniyor mu?

  Eğer düzenlenebilirse metodunu paylaşırsanız. Yardımcı olmak isterim.


  Esen Kalın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ePub dosyalarını Calibre programı (http://calibre-ebook.com/) ile düzenleyebilirsiniz.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.