Savaş Benimle - Kristen Proby (Seattle'da Benimle Serisi 2. Kitap)

Jules Montgomery bir adamı, özellikle de Nate McKenna'yı düşünmek için fazla meşgul ve de hayatından memnundu. Eğer dört erkek kardeşle büyümek ona bir şey öğrettiyse bu da dövmeli ve motosikletli seksi erkeklerden uzak durması gerektiğiydi. Hele bu adam bir de patronunsa... Birlikte geçirdikleri inanılmaz bir gecede, başka şeylerin yanında 'yakınlaşma yasağını' da ihlal etmiş olabilirdi ama bu bir daha tekrarlanmayacaktı. Bedeni ve kalbi onunla ne kadar kavga ederse etsin, insanın aklını başından alan seks için Jules kariyerini riske atacak bir kadın değildi.

Ama yakınlaşma yasağı, Nate McKenna'nın zerre umurunda değildi. Jules'u istiyordu ve ona sahip olacaktı. Kurallar ne de olsa istenildiği gibi eğilip bükülebilirdi. Nate, hafife alınacak bir adam değildi ve yaşadığı en iyi seksten sonra bir kenara atılmayı nasıl karşıladığını Jules Montgomery öğrenmek üzereydi. Jules ne kadar karşı koyarsa koysun, önünde sonunda Nate'in yatağında olacaktı. Tüm yasaklara rağmen...

Yazar: Kristen Proby
Sayfa Sayısı: 328
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
ISBN: 9786055175672
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik

Yorumlar

 1. Acilmiyor vi sorun var tekrar link atar mısınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. http://bizimherseyimiz.blogspot.com/2014/08/pdf-sifreleri-ve-bcvc-sitesi-hakknda.html buraya bakın gerekli açıklamalar yapılmıştır.

   Sil
  2. Hiçbir kitap açılmıyor .bir sorun mu var acaba?

   Sil
 2. Son kitabı me zaman yüklersiniz

  YanıtlaSil
 3. Serinin 3. kitabını paylaşabilir misiniz acaba taranmışsa?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.