Reklam Aşkı - Victoria Michaels

a3077227-09c5-4a81-b93d-3a3c80a2eec7-1
Lexi White, üniversite hayatının en başarılı günlerini yaşadığı sırada babası rahatsızlanınca bir saniye bile düşünmez; her şeyi bırakır ve babasının bakımını üstlenmek üzere evine geri döner. Yıllarca onunla ilgilenir, ihtiyaç duyduğu her an yanında olur. Hastalığı atlatamayan babasını sonsuzluğa uğurladıktan sonraysa Lexi, hayatını yeniden kurmaya karar verir.
Ancak eğitimini tamamlamamıştır. Hayal ettiği işi yapmak için sıfırdan başlayacaktır. Hunter Reklamcılık'a girmeyi başardığında onu, yeni yöneticisinin telefonuna gönderdiği, pek de insan canlısı olmayan mesajı karşılar.
Alexandra,
Hunter Reklamcılık'a hoş geldin. Umarım senden öncekilerden daha yetkinsindir. Bu mesajı cevaplamak için üç dakikan var.
-Vincent Drake-
Mesajı gönderen ismi gördüğü anda eli ayağına dolaşan Lexi, huysuz bir yöneticiye asistanlık yapmaktan daha fazlasıyla karşı karşıyadır. Lise günlerinde kalbini sızlatan ve hâlâ hafızasında hatırı sayılır derecede yer kaplayan lise aşkı Vincent Drake, artık en fazla görüşeceği insandır. Üstelik Lexi'nin kim olduğunu hatırlamamıştır bile.
Sayfa Sayısı: 472
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap

PDF-Kitap-indir-300x68

Yorumlar

 1. İndirme linki yok ama

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uyarı için teşekkür ederim link düzeltildi.

   Sil
 2. yaklasik 1 aydir verdiginiz tum linklerde reklami gec bolumu maalesef cikmyor ne yaptiysam olmuyor daha once sorunsuz linklere tikladigimda hemen indiriyorduk ama kesinlikle o bolumde baska bir sey acilmiyor yetmezmezmis gibi birde su programi yada birsuru sey indirin diyor lutfen cozun su sorunu kitapsiz olmyor

  YanıtlaSil
 3. Dosyanın içi bpş

  YanıtlaSil
 4. dosya bulunamadı diyor lütfen bir çaresine bakar mısınız?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.