Selma ve Gölgesi - Peyami Safa PDF e-kitap indirPeyami Safa - Selma ve Gölgesi (Bir Server Bedi Polisiyesi) PDF e-kitap indir

Selma ve Gölgesi (Bir Server Bedi Polisiyesi) - Peyami Safa

Büyük bir yazarın yazdığı bir polisiye roman kadar haz veren bir kitap bulmak okuyucu için pek kolay değildir. İnsanların her zaman merakını ve ilgisini çeken "öldürme" eyleminin kanlı geçitlerinde dolaşır, olayların akışıyla heyecanlanır, planların şeytaniliğiyle ürperirken, usta bir kalemin anlatımından da bir katilin gölgelerle dolu iç dünyasına sızarsınız.
Hareket, hem katille kurbanları arasında hem de katilin kendi ruhunda birbirlerini izleyerek sürer.
Peyami Safa'nın "Server Bedi" takma adıyla yazdığı bu kitapta üstelik bizim edebiyatımız hatta belki de dünya edebiyatı için bir ilk vardır bu kitapta. Kitabın sırrı da bu "ilk"te gizlidir.
Cinayet mi intihar mı olduğu anlaşılmayan peşpeşe ölümler ve bunları anlatan insan duygularına hakim, parlak üsluplu değerli bir yazar. İyi bir okuyucu için zevk ve ürperti dolu bir ziyafet bu.
Tadını çıkarmaya bakın.

Selma ve Gölgesi (Bir Server Bedi Polisiyesi) - Peyami Safa , Peyami Safa - Selmâ Ve Gölgesi E-Kitap İndir, Peyami Safa - Selmâ Ve Gölgesi E-Kitap İndir - E-Book E-Kitap İndir Oku Ekitap Ebook İndirme Platformu Pdf indir | ePub indir, Selma ve Gölgesi (Bir Server Bedi Polisiyesi) - Peyami Safa PDF e-kitap indir


Türkçe 160 syf. - İstanbul, 2006

ISBN : 9789759920371
Alkım Yayınevi / Edebiyat Dizisi

Kategoriler;

Edebiyat / Polisiye
Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli / Cumhuriyet Dönemi Roman

Download (Yandex Disk) 


Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin