Johanna Lindsey’e ait Elimdeki Kitaplar (3 Kitap)

cd9378f5-ce36-4c67-acca-e7741227899a-1phpThumb_generated_thumbnail2b12b9fa-65f4-42ba-abf9-9319cc117929-1İİskoç güzeli Roslynn Chadwick, vicdansız kuzeninden ve servet avcısı züppelerden korunmak için derhal evlenmek zorundadır. Ve Anthony Malory, uzak durması için tembihlendiği yakışıklı serserilerden biridir.
Kurnaz, acımasız ama karşı konulmaz bir zampara olan Anthony, derin mavi gözleriyle hayallerinin ötesinde zevkler vaat etmektedir. Roslynn ise bütün uyarılara rağmen böyle bir adama teslim olmayı içten içe ister. Bu haylaz çapkının tutkusunun bir felakete neden olacağından ise emindir. 
Ancak kalbinin sesini duymazdan gelmenin bedeli bazen çok yüksek olabilir...
(Hırçın Aşk'tan) 
PDF-Kitap-indir-300x68
  1. Hırçın Aşk
  2. Zorla Güzellik Olmaz
  3. Seninle Başım Dertte (Şifre :twilightturk.com)

Yorumlar

  1. Dosyalar silinmiş. Tekrar yükleyecek misiniz?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.