İmâm-ı Gazâlî - Kalplerin Keşfi PDF e-kitap indirKalplerin Keşfi - İmâm-ı Gazâlî

Gençliğimden itibaren 50 yaşımı aştığım bu ana gelinceye kadar, bu engin denizlerin derinliklerine dalmaktan hiç geri durmadım. Coşkulu denizlere çekingen korkaklar gibi değil, cesur kimselerin dalışı gibi daldım, gördüğüm her meselenin üzerine atladım. Her zorluğun içine apansız girdi. Her fırkanın inanış ve fikirlerini inceliyor, her grubun tuttuğu yolun inceliklerini ortaya çıkarmaya çalışıyordum. Araştırdığım fırkaların hak veya batıl, sünnete uygun veya bidat sahibi olmaları konusunda ayrım yapmıyordum. Bâtınîlik yolunu tutmuş her fırkanın, bu düşünceyle ne hedeflediklerini öğrenmeye çalıştım. Zahirilik yolunu tutmuş olanların, bununla neler elde ettiklerini ortaya çıkarmaya gayret ettim.

Türkçe 770 syf. - İstanbul, 2012
İmâm-ı Gazâlî - Kalplerin Keşfi (Mükâşefetü'l-Kulûb) ePub eBook Download PDF e-kitap indir, İmâm-ı Gazâlî - Kalplerin Keşfi (Mükâşefetü'l-Kulûb) PDF e-kitap indir

Kategoriler;
İslam / Tasavvuf - Mezhepler - Tarikatlar

Download PDF (Yandex Disk) / Download ePub (Yandex Disk)

Yorumlar

 1. Rica etsem mekanik meleği yükleye bilir misiniz? Site içindeki indiremiyorum 😞

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeni link eklenmiş ve güncellenmiştir.

   http://bizimherseyimiz.blogspot.com/2013/03/cassandra-clare-mekanik-melek.html

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.