Hep Seni Bekledim - Jennifer L. Armentrout

Bazı şeyler beklemeye değer…
Beş sene önce bir partide Avery Morgansten'in tüm hayatı değişti. Evden çok uzakta bir üniversite, şimdi her şeyi geride bırakmak için harika bir fırsat. Tek yapması gereken, derslere zamanında girmek, sol bileğindeki bilekliği asla çıkarmamak, dikkatleri üzerine çekmemek ve belki de bir iki arkadaş edinmek. İhtiyacı olmayan tek şey ise, ince ince planladığı hayatını alt üst edecek bir erkeğin radarına girmekti.
Çoksatan Lux ve Melez Sözleşmeleri serisinin yazarı Jennifer L. Armentrout'tan yepyeni bir aşk hikâyesi! Çıktığı gün kitap satış listelerini sarsan ve Forbes dergisine kapak konusu olan Hep Seni Bekledim'i elinizden bırakamayacaksınız.
Şifre: webcanavari.net

Yorum Gönder

''Dosya indirme limiti aşıldı. Dosyayı ancak Yandex.Disk'e kaydedebilirsiniz '' yazıyor ?? Lütfen linkleri yeniler misiniz ? Teşekkürler ..

Linke tıkladığımda chat odası açılıyo ne yapmam gerek??

BC.VC sitesi son güncellemeleri sonrası Adblok eklentilerinin çalıştığı tarayıcılarda sorun vermeye başladı. Eklentiler aktifken geri sayım ve ”Reklamı Geç” kısmına geçmiyor. Bu durumdan kurtulmak için;
Chrome’da ”Ayarlar – Araçlar – Uzantılar ” kısmında Adblok uzantılarını devre dışı bırakıyoruz. Google Chrome Problem böylece ortadan kalkıyor. Bunları yapmak istemiyorsanız İE kullanabilirsiniz.

Dosya bulunamadi diyor lutfen linki yenilermisiniz :)

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin