Delirtici Düşlerin Dexteri - Jeff Lindsay (Dexter #1) PDF e-Kitap indir


Delirtici Düşlerin Dexter'ı (Dexter #1) by Jeff Lindsay

O çekici bir canavar... Ölümü hatırlatan bir kahraman... Sadece kötü adamları öldüren bir katil... Dexter Morgan ile tanışın. Müdavimi olacaksınız... Dexter Morgan bir seri katil. Dexter' la empati kurmakta zorlanmayacaksınız çünkü Dex samimiyetle, hiç gocunmadan anlatıyor. İlgilendiği ölümü hak edilir kılarken avlarını öldürmeyi hoş görülebilir bir vazifeye dönüştürüyor. Dexter Morgan, kuzu postuna bürünmüş kibar bir kurt. Kanın sindirdiği bir canavar o. Vicdan sahibi bir seri katil olan Dexter Morgan hakkında karanlık, derin ve günahkâr bir roman bu.

O çekici bir canavar... Ölümü hatırlatan bir kahraman... Sadece kötü adamları öldüren bir katil...Dexter Morgan ile tanışın. Müdavimi olacaksınız...

Dexter Morgan bir seri katil. Dexter’la empati kurmakta zorlanmayacaksınız çünkü Dex samimiyetle, hiç gocunmadan anlatıyor. İlgilendiği ölümü hak edilir kılarken avlarını öldürmeyi hoş görülebilir bir vazifeye dönüştürüyor. Dexter Morgan, kuzu postuna bürünmüş kibar bir kurt. Kanın sindirdiği bir canavar o.

"Vicdan sahibi bir seri katil olan Dexter Morgan hakkında karanlık, derin ve günahkâr bir roman bu. Lindsay’ın hikâyesi cüretkâr ve beklenmedik derecede mizahi."
- USA Today

"Şeytan bilimiyle uğraşanların artık korkak ve zorba, yeni bir sevgilisi var."
- Janet Maslin, New York Times 
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Delirtici Düşlerin Dexter'ı
Orijinal Adı: Darkly Dreaming Dexter
Yazar: Jeff Lindsay
Seri: Dexter Serisi (Dexter Series, #1)
Seri Sıralaması: #1
Karakterler: Deborah Morgan, Sergeant Doakes, Rita Morgan, Brian Moser, Vince Masuoka, Migdia LaGuerta, Angel Batista, Dexter Morgan...
Mekan (Yer): Miami, Florida (United States), Florida (United States)
Sayfa Sayısı: 275
Baskı Yılı: 2005
Dili: Türkçe
ISBN: 9758733672 / 139789758733675
Yayınevi : Artemis Yayınları
Ödüller: Literary AwardsBarry Award Nominee for Best Novel (2005), Macavity Award Nominee for Best Mystery Novel (2005), Dilys Award (2005), Abraham Lincoln Award Nominee (2007)

Kategoriler;
Edebiyat / Polisiye


Yorumlar