Çirkin Güzel - Aslıhan Akagöz

c665abbc-f56c-4849-967f-1f2f721ff297
Melike Çetinoğlu kilolu bir kadındır ve aynı zamanda kocasına delice aşıktır.Kocası tarafından da büyük bir aşkla sevildiğine inanmaktadır. Ta ki bir iş adamının verdiği davette, aklının ucundan bile geçmeyecek bir gerçekle yüz yüze gelene dek...

Hayatının koca bir yalandan ibaret olduğunu öğrenmesi sonucu pembe gözlüklerinin arkasından baktığı dünyası bir anda kararmıştır. Çareyi hem kocasından hem de alışık olduğu ortamdan tümüyle uzaklaşmakta bulur. Bir yıl sonra tüm planlarını hayata geçirmiş bir şekilde geri döndüğünde ise artık kendine güveni tamdır. Tek arzusu ise canını yakanın canını yakmaktır. Çağrı Çetinoğlu ile görülecek son bir hesabı vardır.

PDF-Kitap-indir-300x68
Şifre: webcanavari.net

Yorumlar

 1. Sonunda :D
  Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. neden indiremiyorum? ne zaman kitap indirmeye calışşam olmuyor. PDF kitap indire tıklıyorm sayfa açılıyor beklememi söylüyor ama bir sonuca varmıyor. sürekli böyle :(

  YanıtlaSil
 3. Senden bebek istiyorum kitabinida yayinlar mısınız

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.