Cennet Ateşi Şehri - Cassandra Clare (Ölümcül Oyuncaklar 6)

Siyah, gece boyu avlanmanın rengi
Beyaz, ölümün ve yasın
Altın rengi, gelinlikler içindeki bir gelinde güzel
Ve kırmızı, büyüyü tersine çevirmeye özel
- Gölge Avcısı Çocuk Şiiri

Dünyayı sarsan kült seri "Ölümcül Oyuncaklar"ın merakla beklenen bu baş döndürücü finalinde, Clary ve arkadaşlarışimdiye dek karşılarına çıkan en acımasız düşmanla savaşacak: Clary'nin ağabeyi.

Sebastian Morgenstern çoktan harekete geçti. Cehennem Kupası'nın gücüyle Gölge Avcıları'nı karanlık avcılara dönüştürüyor. Aileleri ve âşıkları birbirinden ayıran bu karanlık yaratıklarla Sebastian'ın ordusu gitgide genişliyor.

Köşeye sıkışan Gölge Avcıları, Idris'e çekilse de Alicante'nin meşhur iblis kuleleri bile onları Sebastian'ın gazabından uzak tutacak güçte değil. Üstelik Ne filimler, Idris'te kapana kısılmışken dünyayı iblislerden kim koruyacak?

Ne filimler'in hayal bile edemeyeceği kadar büyük bir ihanet açığa çıkarken Clary, Jace, Isabelle, Simon ve Alec'in kaçmaktan başka çaresi yok. Daha önce hiçbir Gölge Avcısı'nın ayak basmadığı ve giden hiçbir canlının geri dönemediği iblis topraklarının derinliklerine yolculuk etmek zorunda kalsalar da...

Dünyanın kaderi üzerine girişilen bu korkunç savaşta aşk feda edilecek ama ölüm yine de payına düşeni almadan gitmeyecek!

Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. BC.VC sitesi son güncellemeleri sonrası Adblok eklentilerinin çalıştığı tarayıcılarda sorun vermeye başladı. Eklentiler aktifken geri sayım ve ”Reklamı Geç” kısmına geçmiyor. Bu durumdan kurtulmak için;
   Chrome’da ”Ayarlar – Araçlar – Uzantılar ” kısmında Adblok uzantılarını devre dışı bırakıyoruz. Google Chrome Problem böylece ortadan kalkıyor. Bunları yapmak istemiyorsanız İE kullanabilirsiniz.

   Sil
 2. Uzun zamandır bekliyordum,paylaştığınız için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. Kitabı yükledim ama şifre istiyor

  YanıtlaSil
 4. Cassandra Clare'in bu serisinde ki Magnus karakteri ićin yazdığı Bane Günlükleri hiçbir sitede yok.Ekleme ihtimaliniz var mı? :'(
  Aktif bir şekilde çalıştığınız için bu siteye sormak istedim.

  YanıtlaSil
 5. bu serinin yan serisi oolan karanlık sanatlar serisinin ilk kitabı geceyarısı leydisi ekler misiniz?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.