Muhteşem Yaratıklar Serisi - Kami Garcia & Margaret Stohl

  
Bazı Aşklar kaderdir…
Diğerleri ise lanetlidir...
Gatlin'de sürprizlere yer yoktu. Hiçliğin ortasında bir yerlerde duruyorduk. En azından ben öyle olduğunu düşünüyordum, daha fazla yanılamazdım. Ortada bir lanet vardı. Bir kız vardı. Ve sonunda da bir mezar vardı. Bense bunun farkında bile değildim. Lena Duchannes, bir Güney kasabası olan Gatlin'de yaşamakta olan kimseye benzemiyordu.
Bir yandan güçlerini gizlemeye çalışıyor, bir yandan da ailesini nesillerden beri eline geçirmiş olan bir lanetle savaşıyordu.
Devasa çalılıklar, bataklıklar ve Güney'in unutulmuş mezarlıkları, gerçeği sonsuza kadar saklamayı başaramayacaktı. Ethan Wate Gatlin'den kurtulacağı günü iple çekiyordu.  Rüyalarında gördüğü o hiç tanımadığı kıza âşık oldu. Lena kasabanın en eski ve en ürkütücü evine taşınınca, Ethan tarif edilemez bir şekilde ona doğru çekildiğini hissetti.
Aralarındaki bağı anlamaya kararlıydı. Hiçbir sürprizin yaşanmadığı Gatlin'de bir sır bile her şeyi değiştirebilirdi.
 1. Muhteşem Yaratıklar
 2. Muhteşem Karanlık 
 3. Muhteşem Kaos

Yorumlar

 1. Muhteşem Kaos gelmeyecek mi?

  YanıtlaSil
 2. Muhteşem Kaos hikayesini atmayacak mısınız????

  YanıtlaSil
 3. Bütün serisi var ama bir Muhteşem Kaos yok.

  YanıtlaSil
 4. Yanıtlar
  1. Linkler güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 5. 1ci link ölmüş. Lütfen yenilermisiniz

  YanıtlaSil
 6. Muhtesem yaratiklar 1. Kitap yok yükler misiniz lutfen lutfen

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.