Gizemli Adam - Kristen Ashley

Sadece geceleri yatağında beliren bir adamla ne yaparsın?
Gwendolyn Kidd hayallerinin erkeğiyle tanışmıştı. Gece adamı evine götürdü. Ve sabah tek başına uyandı. Ve bu defalarca tekrar etti. Gecenin karanlığında adam geliyor, Gwendolyn'i mutlu ediyor ve ortadan kayboluyordu. Adını bile bilmiyordu adamın. Gwendolyn bir gün çılgın kardeşinin zor durumda olduğunu öğrendi, onu kurtarmak için bir motorcu çetesinin içine daldı. Ve çok fena bir belaya bulaştı. Şimdi korunmaya muhtaçtı, herkes peşindeydi, polisler bile. Onu sadece bir kişi kurtarabilirdi: Gizemli Adam gün ışığında da beliriverdi.


Farklı Bir Tarama;

Yorum Gönder

merhaba

şifreyi yine unuttum yazarsanız şimdiden teşekkürler açamıyorum bu kitabı ..........................

daha doğrusu herzamanki gibi linkten indirip masa üstüne kaydettim ve yine herzamanki gibi şifre istedi e-kitaphane olarak girdim ama şifre yanlış diyor ...............

Şifre-webcanavari.net

Şifre-webcanavari.net

Yandex diske indirebiliyorum ama telefona indiremiyorum ne yapabilirim acaba?

Yandex.Disk'i telefonunuza kurun. Kitabı indirirken Yandex.Disk'e Ekle seçeneğini kullanın. Sonra Tlf'dan Yandex.Disk uygulamasından indirip birlikte aç seçeneği ile okuyacağınız programa yönlendirin.

Merhaba link olarak paylaşılmayanları açamıyorum neden olanilir:(

bcvc telefonda çalışmıyor

Linkler güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin