Duvarların Dili Olsa - Alice Clayton

Bazen duvarlar o kadar incedir ki tutku aradan sızıverir.
"Ah, tanrım."
Tak.
"Ah, aaahhh."
Tak tak.
Neler oluy...
"Oh, aahh, çok iyi!"

Caroline, San Francisco'daki yeni dairesinde ilk uykusundan işteböyle uyandı. Çapkın komşusunun adeta küçük bir haremi vardı. Her gece başka bir kadınla, Caroline'ın yatak başındaki tabloyu kafasına düşürecek kadar hızla duvarları gümbürdetiyordu. Hatta Caroline'ın kedisi Clive bile bu seslere kayıtsız kalamamış, düz duvara tırmanmaya başlamıştı. Artık uyku haramdı. Kapı deliğinde nöbet tutmasına rağmen bu gizemli adamın neye benzediğini bir türlü göremiyor, meraktan ve sinirden çıldırıyordu. En sonunda, bir gece, bu tantanaya daha fazla dayanamayıp hışımla adamın kapısını çaldı. İlk görüşte aşk, hiç bu kadar eğlenceli, komik ve tutkulu yazılmamıştı…

Yorum Gönder

kitabı indiremiyorum engel veriyo ilgilenebilirmisiniz?

Bu yorum yazar tarafından silindi. -

indirilmiyor bir el atsanız? :)

Bende indiremedim

ya indirilmiyor ne olur el atın

Tarayıcı olarak Chrome kullananlar, eğer tarayıcınızda Adblok eklentisi varsa yönlendirme yapılmıyor. Bu durumda eklentiyi etkisizleştirin ya da İE ile indirmeyi deneyin.

Ya indiremiyoruz bisiyler yapsanız bi yardmci olsanz

http://ekitapindirin.wordpress.com/duyurular/pdf-sifreleri-ve-bc-vc-sitesi-hakkinda/ linkte ayrıntılı açılama yapmıştım. Sorun yaşayanlar inceleyenler bakabilir.

Çok teşekkür ederim. Sorunsuz çalışan bildiğim tek e-kitap sitesi. Sürekli yorum yapmam ama beni de hayranlarınıza ekleyin. Kitap kolayca indi bu arada, hiçbir sorun yok.

tam isabet kitabını da paylaşırmısınız lütfen

Linkte ya da dosyada sorun yoktur. Mobilden indirmeye çalışıyorsanız. Web sürümünde indirmeye çalışın yapamazsanız Puffin Web Browser kullanın. Masaüstünden indiriyorsanız adblock kullanın. Eğer hala indiremediyseniz chrome tabanlı olmayan tarayıcılardan indirmeyi deneyin. (Firefox, Safari, Edge gibi)

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin