Cam Şato - Sarah J. Maas

Karsınızda Suikastçılar Kraliçesi Celaena Sardothien. Celaena ömür boyu hapse mahkûm edilmişti. Oysa o, eğitimli bir suikastçıydı, benzerlerinin en iyisiydi ama bir hata yapmış ve yakalanmıştı.

Genç yüzbaşı Westfall ona bir teklifle geldi. Celaena, kraliyetin en yetenekli savasçıları ve suikastçılarıyla katılacağı ölümüne bir yarışmada veliaht Prens Dorianı temsil edecek.

Yarışmayı kazanırsa kralı korumaya ve sonrasında özgür bırakılmaya hak kazanacak. Ama önce bir biri ardına ortaya çıkan cinayetlerin katilini bulmalı ve hayal bile edemeyeceği bir geleceğe hazırlanmalı.

Sayfa Sayısı: 452
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Yorumlar

 1. merhaba 400 - 406 arası sayfalar eksik ama ekleme imkanınız var mı acaba

  YanıtlaSil
 2. merbaha. bu kitabı yeniden tarayabilme şansınız var mı acaba? eksik olan sayfaların yanı sıra okunmayan sayfalar da var. eğer olmazsa eksik olan sayfaları ekleyebilme ihtimaliniz var mı acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitap ve tarama bana ait değil. Bakarım tam hali varsa paylaşırım.

   Sil
  2. Paylasmanızı beklıyoruz

   Sil
 3. Şimdiden çok teşekkür ederim:)

  YanıtlaSil
 4. Cok puslu okunmayacak kadar kotu sayfalar yeniden tarayabilirmisiniz

  YanıtlaSil
 5. Eksik sayfalar 400-406 arası bulunamadı mı? Valla tam da en heyecanlı yeriydi :')

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.