Cam Şato - Sarah J. Maas

Karsınızda Suikastçılar Kraliçesi Celaena Sardothien. Celaena ömür boyu hapse mahkûm edilmişti. Oysa o, eğitimli bir suikastçıydı, benzerlerinin en iyisiydi ama bir hata yapmış ve yakalanmıştı.

Genç yüzbaşı Westfall ona bir teklifle geldi. Celaena, kraliyetin en yetenekli savasçıları ve suikastçılarıyla katılacağı ölümüne bir yarışmada veliaht Prens Dorianı temsil edecek.

Yarışmayı kazanırsa kralı korumaya ve sonrasında özgür bırakılmaya hak kazanacak. Ama önce bir biri ardına ortaya çıkan cinayetlerin katilini bulmalı ve hayal bile edemeyeceği bir geleceğe hazırlanmalı.

Sayfa Sayısı: 452
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Yorum Gönder

merhaba 400 - 406 arası sayfalar eksik ama ekleme imkanınız var mı acaba

merbaha. bu kitabı yeniden tarayabilme şansınız var mı acaba? eksik olan sayfaların yanı sıra okunmayan sayfalar da var. eğer olmazsa eksik olan sayfaları ekleyebilme ihtimaliniz var mı acaba?

Kitap ve tarama bana ait değil. Bakarım tam hali varsa paylaşırım.

Şimdiden çok teşekkür ederim:)

Cok puslu okunmayacak kadar kotu sayfalar yeniden tarayabilirmisiniz

Eksik sayfalar 400-406 arası bulunamadı mı? Valla tam da en heyecanlı yeriydi :')

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin