Tanrıça - Aimee Carter PDF e-kitap indir

Aimee Carter - Tanrıça pdf ebook e kitap indir, Aimee Carter - Tanrıça kitap indir, Aimee Carter - Tanrıça e-book indir, Aimee Carter - Tanrıça pdf indir epub ebook download pdf e-kitap indir


Aimee Carter - Tanrıça ePub eBook Download PDF e-Kitap indir

Teste tabi tutulan her kız öldü. Şimdi Kate'in sırası. 
Kate'in hayatı, en başından beri yalnızca kendisi ve annesinden ibaret olmuştur ancak şimdi annesi ölmek üzeredir. Peki ya son isteği? Çocukluğunu geçirdiği eve geri dönmek. Bu nedenle Kate bir yandan annesinin sonbaharı çıkaramayacağından endişelenirken, diğer yandan da hiçbir arkadaşı ya da akrabası olmayan bir yerde yeni bir okula başlayacaktır.

Sonra Henry ile tanışır. Karanlık, ıstırap dolu ve büyüleyici biri olan Henry, Ölüler Diyarı tanrısı Hades olduğu iddiasındadır. Üstelik, bir anlaşma yapmanın karşılığında, tabi tutulacağı testi geçene kadar Kate'in annesini hayatta tutacaktır.

Kate, Henry'nin çıldırmış olduğundan emindir. Ta ki ölü bir kızı hayata döndürdüğüne tanık olana kadar. Artık annesinin hayatını kurtarmak gözüne delicesine mümkün görünmektedir. 

Testleri geçmeyi başardığı takdirde Henry'nin gelecekteki eşi ve bir tanrıça olacaktır.
Fakat başarısız olursa…

"Büyüleyici ve kendini zorla okutan bu kitap, klasik mitler ve modern hikâyeciliği eğlenceli ve tuhaf bir dille yeniden şekillendiriyor. Genç kızlar için muhteşem bir hikâye."
-Melisa Anelli-

Sayfa Sayısı: 319
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları
GoodReads Puanı: 3,88
Liste Fiyatı: 15 TL
Orjinal İsmi: The Goddess Test

Download ePub (Yandex Disk)Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

  1. Kitabı indirdiğimizde okuyucuda açılıyor ama sayfalar bomboş oluyor .. Acaba linkler mi ölmüş ? Yardımcı olursanız sevinirim ..

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.