PDF Şifreleri ve bc.vc Sitesi Hakkında


Herkese merhabalar. Son günlerde sıkça sorulan ‘PDF şifresi ne?’ sorusu nedeniyle bu yazıyı yazıyorum. Şifre sorun olmasın diye indirdiğiniz dosyanın adına PDF şifrelerini yazıyorum. Şifreleri görmek için PDF dosyasına tıklayıp seçiyoruz.

Ardınan F2 tuşuna basıyoruz. Aşağıdaki gibi dosyanın tam adı karşımza çıkyor.
Bundan sonra tek yapmanız gereken şifreyi kopyalayıp yapıştırmak. Dikkat etmeniz gereken nokta kopyalarken boşluk eklememek.
BC.VC sitesi son güncellemeleri sonrası Adblok eklentilerinin çalıştığı tarayıcılarda sorun vermeye başladı. Aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi,

...

eklentiler aktifken geri sayım  ve ”Reklamı Geç” kısmına geçmiyor. Bu durumdan kurtulmak için; Chrome’da ”Ayarlar – Uzantılar ” kısmında Adblok uzantılarını devre dışı bırakıyoruz.

...
Problem böylece ortadan kalkıyor. Bunları yapmak istemiyorsanız İE kullanabilirsiniz.

Yorumlar

  1. tesekürler hocam acıklamanız mileti bilinclendirir nitelikli

    YanıtlaSil
  2. bende bunlar görünmüyo uzantı da yok diyo ama yine de açılmıyo önceden açılıyodu
    neden olabilir

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.