Labirent: Alev Deneyleri - James Dashner

Labirent bulmacası çözülünce her şeyin sona ermesi gerekiyordu…
Thomas, Labirent'ten kaçışın tüm Kayranlılar için özgürlük anlamına geldiğini düşünmektedir. Fakat İsyan'ın işi henüz bitmemiştir. İkinci Aşama daha yeni başlamıştır: Alev Deneyleri.

Kural yok. Yardım yok. Ya başarırsın ya ölürsün.
Güneş ışınlarından en fazla etkilenen bölge olan Alev'i geçmek için iki haftaları vardır ve İsyan, işlerini zorlaştırmak için karşılarına binbir türlü tehlike çıkarmaya hazırdır.

Arkadaşlıklar sınanacak. Sadakat sorgulanacak. Hiçbir şey kesin değil!
Kayranlılar önlerine çıkan tüm tehlikelerle yüzleşmeye hazır olsalar da kurtuluşun tek yolu diğerlerini yok etmekten geçiyor olabilir.

Yorumlar

 1. Bu serinin ücuncu kitapını ne zaman cevirirsiniz yada yuklersiniz arkadaşlarımla dört gözle bekliyoruz

  YanıtlaSil
 2. Son isyan ne zaman yuklenecek

  YanıtlaSil
 3. son isyan ne zamann yüklenir iütfen lütfen(...) olabilecek ne kısa zamanda yükleyin

  YanıtlaSil
 4. nasil indiricem bilen varmi solesin lutfn

  YanıtlaSil
 5. Biraz spoiler vereceğim 2. kitabı okumayanlar okumasın bence. Thomas hem teresayla hem de arisle telepati yaparak konuşabiliyorken bunun kitapta az kullanılması tuhaf geldi. Bazı bölümlerde yazarın kahramanlarının telepati yapabildiğini unuttuğu gibi saçma bir düşünceye kapıldım. Mesela Thomas ve Brenda diğerlerini kaybettiğinde Thomas arisle iletişime geçip hepsinin sağlam olup olmadığını nerde olduklarını öğrenebilirdi.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.