Kara Kule Serisi - Stephen King (PDF + EPUB)

kara-kule-serisi
En basit bilgiden başlayalım: Kara Kule serisi, Stephen  King tarafından kaleme alınmış, yazılım süreci 30 yılı aşkın bir süreye yayılmış -ve hala devam etmekte olan- bir seridir. Çoğunluğun “kıyamet sonrası bir dünyada yaradılış amacının peşinden giden bir Silahşor” fikrini sevdiği doğrudur. Bu incelemeyi okuyacak kişilere bu hitapla seslenmek benim harcım değil ama yine de, bir Sadık Okuyucu olarak siz Sadık Okuyucu’lara şunu söyleyebilirim: Kara Kule bu kadar basit değil. Kara Kule’nin köklerine inerken, bir nevi fantastik edebiyatın da köklerine inmemiz gerek sanırım. King, yazım hayatı boyunca Tolkien’den veya Lovecraft’tan ilham aldığını hiçbir şekilde inkâr etmedi; işin içine sadece kendi yaratıcılığını katarak temellerini bu yazarların attığı hayalgücü ürünlerinin üzerine birkaç tuğla da kendisi koydu ki, bu tuğlalar Fantastik Edebiyat adını verdiğimiz uçsuz bucaksız taş yolda (belki de bu yol Kule’ye veya Sauron’un Gözü’ne gidiyordur, kim bilir) kendilerine sağlam yerler edindiler.
ePub-Kitap-indir-300x68
 1. Silahşör
 2. Üç’ün Çekilişi
 3. Çorak Topraklar
 4. Büyücü ve Cam Küre
 5. Calla’nın Kurtları
 6. Susannah’ın Şarkısı
 7. Kule
PDF-Kitap-indir-300x68
 1. Silahşör
 2. Üç’ün Çekilişi
 3. Çorak Topraklar
 4. Büyücü ve Cam Küre
 5. Calla’nın Kurtları
 6. Susannah’ın Şarkısı
 7. Kule

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin