İçinde Aşk Saklı - Judith McNaught PDF e-kitap indir


Judith McNaught - İçinde Aşk Saklı PDF e-kitap indir

Tanıtım;
Dirseğini çimenlere yaslayarak Whitney'in yanına uzandı Clayton. Başparmağıyla Whitney'in yanağına dokundu ve genç kadının elmacık kemiğinin nazik kıvrımını parmak ucunda hissetti. Clayton bu kadının ruhuna, tazeliğine tapıyordu adeta; Whitney'in tutkusu iç yakıcı ve tahrik ediciydi. Bunu düşündüğünde bile Clayton iliklerine yayılan keskin bir acı hissediyordu. Bu kadın tıpkı onun umduğu gibi, hatta umduğundan da öte bir yaratıktı; inatçıydı, tatlıydı, şehvetliydi, küstahtı ve zekiydi. Heyecan verici bütün zıtlıkları içinde barındıran bir hazineydi. Clayton'ın hazinesiydi! 

Açıklama;
People dergisinin ‘Yüreğin Kraliçesi’ adını verdiği,
New York Times’ın bir numaralı yazarı Judith McNaught, okurlarıyla yeniden buluşuyor.
Beklenen romanı İçinde Aşk Saklı yazarın müthiş kariyerine başlangıç eseri

Whitney’in yanına uzandı Clayton. Başparmağıyla Whitney’in yanağına dokundu ve genç kadının elmacık kemiğinin nazik kıvrımını parmak ucunda hissetti. Clayton bu kadının ruhuna, tazeliğine tapıyordu adeta; Whitney’in tutkusu iç yakıcı ve tahrik ediciydi

Bunu düşündüğünde bile Clayton iliklerine yayılan keskin bir acı hissediyordu. Bu kadın tıpkı onun umduğu gibi, hatta umduğundan da öte bir yaratıktı; inatçıydı, tatlıydı, şehvetliydi, küstahtı ve zekiydi Heyecan verici bütün zıtlıkları içinde barındıran bir hazineydi. Clayton’ın hazinesiydi!

Judith Mcnaught İçinde Aşk Saklı E-kitap İndir E-Kitap Oku
Judith Mcnaught - içinde Aşk Saklı
Orijinal Adı : Whitney, My Love
Kategori : Bestseller > Aşk
Yazar : Judith Mcnaught
Çevirmen : Melek Aslı ÖZTÜRK
Editör : Aslı Güçlü
Sayfa Sayısı : 679
Çıkış Tarihi : Şubat 2009

Yorumlar

 1. merhaba öncelikle emeginiz icin cok tesekkür ederim.yalniz yukardaki link baska bir kitaba ait.bi göz atarsaniz cok sevinirim,simdiden cok saolun,,,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linkler güncellenmiştir. Yandex Disk önerilir.

   Sil
 2. Merhaba ilk olarak emekleriniz için tesekkur ediyorum.kitabı indirdim ancak kitap sayfalarının üzerinde neyphe kuflu.com diye büyükçe bir yazı var bunu düzeltebilir misiniz şimdiden teşekkürler.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.