İblis Hançeri - Rachel Hawkins PDF e-kitap indir

iblis-hanceri-acemi-cadi-2-rachel-hawkins

Rachel Hawkins - İblis Hançeri PDF e-kitap indir

Acemi cadı Sophie Mercer  şimdi de Londra yolcusu! Sihirli güçlerini uluorta kullandığı için (ıslah olur ümidiyle) Hex Halla gönderilen Sophie çok geçmeden burayı da birbirine katınca iflah olmaz bir baş belası olduğunu cümle âleme duyurmuş olur. Sophie'nin bu ufak vukuatları Konsey başkanı olan babasının kulağına da gitmiştir elbette. Ama Sophie hiç dert etmez, zira korkunç aile sırrını öğrendiği günden bu yana düşündüğü bir tek şey vardır: Azledilmek, yani sihirli güçlerinden kurtulmak. Babası hem bu azledilme meselesini düşünmesi hem de onunla biraz vakit geçirmesi için Sophie'yi Londra'ya davet eder.

Sophie babasının teklifini kabul eder, ama tabii bunun kalbini çalıp Londra'ya kaçan Archer Cross'la bir ilgisi yoktur! Hem bütün Prodigiumları yeryüzünden silmeye ant içmiş kadim topluluk Göz onlara nefes aldırmazken Archer'ı düşünecek değildir. Tabii Londra'nın romantik atmosferi fikrini değiştirmezse.

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
304 s. - İstanbul 2011

Çeviri : Feyza Altay
Orjinal isim: Demon Glass
İblis Hançeri - Acemi Cadı 2 e-kitap indir
Acemi Cadı Serisi 2.Kitap indir
Rachel Hawkins İblis Hançeri e-kitap indir oku

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik

Download (Yandex Disk)

Yorumlar

 1. boş sayfalar çıkıyor linki yenilermisiniz

  YanıtlaSil
 2. Açılmıyor, yeniler misiniz?

  YanıtlaSil
 3. 16 ve 17. Sayfa bulanık gösteriyor. Düzeltebilir misiniz?

  YanıtlaSil
 4. Boş sayfalar çıkıyor linki yenilermisiniz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.