Doğum Lekesi - Caragh M. O'Brien PDF e-kitap indirCaragh M. O'Brien -  Doğum Lekesi 
#1 Birthmarked Serisi 1.Kitap indir

Geleceğin dünyasında insanoğlu ikiye bölünmüştür.


Bir yanda son derece ihtişamlı ve korunaklı hayatlar yaşayan üstün bir ırk, diğer yanda bu ırkın varlığını sürdürmek için görevlendirilmiş, zor koşullar altında yaşayan ötekiler...


Yüzündeki çirkin yara izi yüzünden kusursuzların dünyasından ucube olarak dışlanan bir kız, bu üstün ırkın bilinmeyen gerçeklerini ortaya çıkaracak bir güce sahiptir; çünkü geleceğin kaderi, bu kıza ait eski ve gizemli bir kurdelenin ucundadır...


"Gelecek zamanda ikiye bölünmüş insanlığın başından geçenleri okurken, kendinizi karanlık ve merak uyandıran bir hikâyenin içinde bulacaksınız."

-Publishers Weekly-

"Caragh M. O'Brien daha önce karşılaşmadığınız bir dünyanın kapılarını aralıyor. Karşı ütopya olarak kurguladığı Doğum Lekesi bu türü seven okuyucular için eşsiz ve adeta nefes kesici."

-Booklist-

"Bu muhteşem serüven hızlı temposu, yetenekli karakteri ve birkaç sürprizi sayesinde hareketli ve kışkırtıcı bir okuma."

-Good Choice-

Kitabın Adı : Doğum Lekesi

Orijinal Adı : Birthmarked
Yazar : Caragh M. O'Brien
Serinin Adı : Birthmarked
Seri Kitap Numarası : 1
Tür : Distopya, Genç-Yetişkin
Yayıncı : Martı Yayınları
Fiyatı : 19 TL
Sayfa Sayısı : 480
Yayın Tarihi : Mayıs 2013

Ön OkumaDownload PDF (Yandex Disk) / Download PDF (Media Fire) 


Yorumlar

  1. bir işi kötü yapan insanları tenkit etmek gibi bir huyumuz var ama böyle güzel bir blog hazırlayarak ;böyle kapsamlı bir kitap arşivini bize sunan insanlara teşekkür etmek gibi bir huyumuz maaalesef bulunmuyor.Yine de ; gecikmiş olsamda , kendi adıma çok teşekkür derim size.Sizin sayenizde çok güzel kitaplar okuyorum ve okumaya da devam edeceğim.

    YanıtlaSil
  2. Bu serinin 3. kitabı eklenecek mi acaba? Bu arada teşekkürler, site bir harika!

    YanıtlaSil
  3. Dosya açılmıyor sanırım silinmiş tekrar yükler misiniz lutfen şimdiden teşekkürler

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.