Asil Kan - Caragh M. O'Brien PDF e-kitap indir


Caragh M. O'Brien - Asil Kan #2 Birthmarked Serisi 2.Kitap indir

Her şey karardığında geriye kalan tek kalkanın, inancındır...


Sadece kadınların sözünün geçtiği, erkeklerin köle olarak hayat sürdüğü Sylum'da zincirin başka bir halkası olmayı reddeden Gaia'nın bilinmeze giden hikâyesidir bu.


Geçmişini ardında bırakarak, sadece inancı ve masumluğuyla hareket eden bu genç kızın perde arkasında dönen oyunlara karşı dimdik duruşudur.


Aşka saygısı, sadakati ve geleceğe karşı duyduğu sorumlulukla zorluklara karşı verdiği mücadelenin anlatıldığı güçlü bir destanın satırlarıdır…


"Fantastik roman severler Caragh M. O'Brien hakkında şunu iyi bilmeli; serinin her kitabı zekice yazılmış, hayret veren ve tatmin eden türde romanlar."

-Booklist-

"Başka bir dünyanın varlığıyla heyecan duyan, geleceği farklı coğrafyalarda okumayı seven ve herkesin bir kahramanı olduğuna inanan biriyseniz bu seri tam size göre. Zekice yazılmış diyaloglar ve geleceğin ütopyasında şekillenen olaylar, sizi tam tatmin edecek türden."

-Good Choice-

"Asil Kan ara vermeden okuyacağınız bir kitap. Üçlemenin ikinci kitabını bitirdiğinizde serinin son kitabını büyük bir hevesle bekleyeceğiniz kesin."

-The Book Cellar-
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)

Sayfa Sayısı: 496
Baskı Yılı: 2013
Yayınevi: Martı Yayınları 
Kapak Tasarımı : Yasin Öksüz
Editör : Rose Mary Samanoğlu Aktaş
Çeviri : Zeynep Yeşiltuna
Orjinal isim: Prized
Caragh M. O'Brien Asil Kan PDF e kitap idnir

Kategoriler;

Edebiyat / Fantastik

Download PDF (Yandex Disk) 


Yorumlar