Gece Okulu – C.J. Daugherty

14928_657442034334190_1155886922913230224_n
Allie'nin dünyası başına yıkıldı.

Okuldan nefret ediyor. Erkek kardeşi evden kaçtı. Üstüne üstlük kısa süre önce tutuklandı. Yine… Şimdi bir de annesiyle babası onu evinden uzaklara, kimsenin adını duymadığı bir okula gönderiyorlar.

Her şeye rağmen Allie yatılı okulunda mutlu oluyor. Yeni arkadaşlar ediniyor. Bir de Carter var; görür görmez yakınlık duyduğu, yalnızlığı seven, karamsar bir oğlan.

Ama bir gün Allie çatıda garip sesler duyuyor... Ve akşamları ormanda gizemli gölgeler görmeye başlıyor.

Cimmeria Akademisi sıradan bir okul değil. Gece Okulu'nun öğrencilerinin ne yaptığını kimse bilmiyor. Öğretmenler büyük bir sır saklıyorlar. Allie okulun ne kadar tehlikeli olduğunu anlıyor... Hepsi korkunç bir sona doğru sürükleniyor.
PDF-Kitap-indir-300x68

Yorumlar

  1. admin linki yenileyebilme şansın var mı maalesef link silinmiş. umarım yapabilirsin kolay gelsin

    YanıtlaSil
  2. admin link silinmiş

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.