Charlie'nin Çikolata Fabrikasi - Roald Dahl (Resimli ve Resimsiz, PDF+EPUB+MOBI)

32472charliechocolate
Charlie'nin çocukları heyecanlandıran, büyükleri gülümseten öyküsü

Charlie; annesi, babası, iki ninesi ve iki dedesiyle, büyük bir kentin bitiminde, küçük bir tahta barakada yaşamaktadır. Yoksuldurlar. Charlie çikolataya bayılır, ama alacak parası yoktur. Biriktirilen parayla, yılda bir kez, küçük bir çikolata girer evlerine.
Bu büyük kentte, Charlie'lerin evinden bile görülen, kocaman bir çikolata fabrikası vardır; dünyanın en ünlü çikolatalarını üretir. Günlerden bir gün, fabrikanın sahibi Bay Wonka, imparatorluğunu devredeceği bir varis seçmek için yarışma düzenlediğini açıklar; Charlie de adaylardan biridir...

Resimli Hali

epub-kitap-indir-300x68 (2)
MOBİ
PDF-Kitap-indir-300x68

Düz Metin Hali


ePub-Kitap-indir-300x68
PDF-Kitap-indir-300x68

Yorumlar

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Sürekli reklam çıkıyor indiremedim

  YanıtlaSil
 3. https://epubpdf.wordpress.com/duyurular/mobil-cihazlardan-kitap-indirme/ Eğer mobil ile indirmeye çalışıyorsanız bu linkteki açıklamaları okuyunuz.

  YanıtlaSil
 4. Charlie'nin Cam Asansörü'nü koyabilirmisiniz ?

  YanıtlaSil
 5. Charlie'nin Cam Asansörü'nü koyabilirmisiniz ?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.