Bir Isırık Daha - Chloe Neill PDF e-kitap indirChloe Neill - Bir Isırık Daha PDF e-kitap indir


Chicago'nun en yeni vampiri Merit, diğerleriyle iyi geçinmeyi öğreniyor. Yani, diğer doğaüstü yaratıklarla. Ülkenin diğer ucundaki şekil değiştirenler Rüzgârlı Şehirde bir toplantı düzenliyor ve evin Lider vampiri Ethan Sullivan da bir barış işaretçisi olarak onlara çok özel bir koruma tahsis ediyor: Merit. Merit'in görevi hem Başkan Gabriel Keene'i korumak, hem de vampirlere köstebeklik yapmak.


Merit pişman olacağını bilse de görevi kabul ediyor. Kaldı ki haksız da çıkmıyor. Birileri Gabriel'e saldırıyor ve Merit çok geçmeden kendini ateş hattının ortasında buluyor. Başını çevirdiği her yerde doğaüstü canlıların anlaşmazlıklarına ve yükselen tansiyona tanık oluyor. 


Vampirlerle şekil değiştirenler arasında yüzyıllardır süren soğuk savaş bitecek mi? Bu savaşta, Merit ve yeşil gözlü Lideri Ethan, hem şekil değiştirenlerle başa çıkmayı hem de aşklarını kurtarmayı başarabilecekler mi? Serinin bu üçüncü kitabını okurken siz de Bir Isırık Daha isteyeceksiniz… 


"Zeki, güçlü, sadık ve cesaretli bir yeni kahraman."

-Jeanne C. Stein

"Bir dolu ilginç karakter ve dumanı üzerinde tüten ateşli bir aşk gerilimiyle 
gerçekten çarpıcı bir bütünlük."
-Tate Hallaway

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)

336 syf. - İstanbul, 2013
Çeviri : Zeynep Akdede
Chloe Neill Bir Isırık Daha indir oku
Chicago Vampirleri Serisi 3.Kitap 
Chloe Neill Bir Isırık Daha e-kitap indir

Kategoriler;
Edebiyat / Korku - Gerilim
Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri / Kuzey Amerika

Download (Yandex Disk)


Yorumlar

  1. MERHABA RİCA ETSEM ACABA İTHAKİ YAYINLARINDAN ÇIKARILAN DRESDEN DOSYALARI SERİSİNİN DE E-KİTAPLARINI YAYINLAR MISINIZ? HİÇBİR SİTEDE YOK, İLK BURADA YAYINLANMASI BİR ÇOK HAYRAN KAZANMANIZA DA YARDIMCI OLUR LÜTFEN DİKKATE ALIN, BİZİM HERŞEYİMİZ JİM BUTCHER DRESDEN DOSYALARI :D

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.