Ve Kırar Göğsüne Bastırırken - Ahmet Altan PDF ePub e-Kitap indirAhmet Altan - Ve Kırar Göğsüne Bastırırken ePub eBook Download PDF e-kitap indir

Ahmet Altan, yalnızca duyguların, tutkuların değil, düşüncelerin de yazarı. Birçok insanın sustuğu, susturulduğu, sindirildiği dönemlerde, düşüncelerini açıkça yazmaktan, inandıkları için mücadele etmekten çekinmeyen; defalarca yargılanıp mahkum olsa da düşüncelerinden asla taviz vermeyen güçlü bir kalem. 

Kalabalıkların, sessizliğin karanlığına çekildiği zamanlarda toplumun vicadın olmayı başaranlardan biri. Ve Kırar Göğsüne Bastırırken'de, düşüncelerini her zaman insan duyarlılığının sıcaklığı ile ifade etmeyi başarmış olan Altan'ın, hayatımıza, geçmişimize ve geleceğimize ışık tuttuğu, kaygılarımızı ve umutlarımızı dile getirdiği yazılar var. Romanlarında insan ruhunun derinliğini, insanın kederini, hüznünü, coşkusunu anlatan Altan'ın bu kitabı, toplumun söylenmesi yasaklanmış acılarına, bastırılmış sevinçlerine, gölgede bırakılmış sırlarına eğiliyor.

Türkçe (Orijinal Dili:Türkçe)
170 syf. - İstanbul, 2000

Kategoriler;
Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli / Roman

Download (Yandex Disk)

Yorumlar