Sır Küpü - Turgay Güler PDF e-kitap indir

sir-kupu-turgay-guler

Turgay Güler - Sır Küpü PDF e-kitap indir

Herkesin çok konuşacağı sıradışı bir kitap...

Dünya her yüz yılda bir yeniden şekilleniyor.
Öyle ki, yükselen dünya ve yeni düzende söz sahibi olamayan ülkelerin tasfiye olacağı, dahası, olmaya başladığı biliniyor.

Geride kalan yüz yıl içerisinde "hasta adam" olarak ölüme terk edilen Türkiye, yoğun bakımdan çıkıp ayağa kalkmayı ve dünyayı şaşırtmayı başardı.
Kartlar yeniden karılıp dağıtılırken, Türkiye bu kez oyunu dışarıdan seyretmiyor. Çünkü elindeki kartları cesaretle açmayı, oyuna dâhil olup, "ben de varım" demeyi başardı. 
Küresel ekonomide dengeler değişiyor, tefecilerin kiliseleri bile haczettiği Avrupa'da tehlike çanları çalmaya başladı. 

Nüfusu giderek yaşlanan Avrupa, artık Türkiye için de cazibesini kaybetti.Dahası, güçlenen Türkiye artık geleceğini Avrupa'da görmüyor.

Turgay Güler, yeniden inşa edilen dünyayı ve bu dünyadaki Türkiye'nin rolünü, bu romanda çok iyi analiz ediyor. "Neler oluyor ve neler olacak?" sorusuna, çarpıcı analizlerle cevap veriyor.

Muarızlarının "komplo teorisi" diyerek eleştirecekleri bu kurgu, yazarın isabetli öngörüleri hesaba katılarak değerlendirilmelidir. 
Bu çerçevede Turgay Güler'in ilk romanı Mehdix iyi bir örnektir.

Türkçe 264 syf.
İstanbul, 2013

Turgay Güler Sır Küpü indir oku
Kaos Teorisi indir oku
Hayat Yayıncılık / Roman Dizisi

Kategoriler;
Edebiyat / Politik Roman
Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli / Roman

Download (Yandex Disk)

Yorumlar

 1. Hata iletisi veriyor;

  Üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor
  Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bir hata ile karşılaşmadım. "on.fb.me " - facebook üzerinden indiği için belki de hesabınız açık değildir. Ondan da olabilir. Facebook hesabınız açıksa indirme linki çalışır. Eğer isterseniz yeni bir linkte ekleyebilirim.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.