Sabrina Jeffries Elimdeki Kitapları (4 Kitap)

son-carem-sabrina-jeffries-epsilon-yayinlariphpThumb_generated_thumbnail (2)12839215596730843768750
 2475-Bir-Prense-Asik-Oldum

Sharpe ailesinin en genç kızı, büyükannesinin ultimatomuna karşılık evlenebileceği birilerini bulmak konusunda bir plan yapınca, Jackson Pinter bunu engellemek için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verdi…
Leydi Celia Sharpe, birkaç uygun damat adayından evlilik teklifi alıp, büyükannesine ultimatomunun anlamsız olduğunu göstermeyi umut ediyordu. Üstelik bu planı işe yaramazsa, evlenebileceği bir koca adayı da elinde olacaktı.
Ancak aile için çalışan ve Celia’nın damat adaylarını araştırması için görevlendirdiği polis memuru Jackson Pinter, bütün adaylarda bir kusur bularak onun bu planını mahvetmeye kararlıydı. Celia ise bunun nedenini, Jackson Pinter’la beraber kendi ailesinin cinayetini araştırmaya başladığında anlayacaktı. ( Son Çarem' den alıntı.)
PDF-Kitap-indir-300x68

 1. Bir Prense Aşık Oldum
 2. Son Çarem
 3. Ömür Boyu Sürecek
 4. Aşk Hırsızı

Yorumlar

 1. paylaşımlarınız içim teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. indir butonuna basınca ekran kararıyor ve indiremiyorum. yardım edin lütfen

  YanıtlaSil
 3. Linkleri yeniler misiniz lütfen

  YanıtlaSil
 4. linkleri yenileyin lütfen

  YanıtlaSil
 5. linkler boş bir şey bulunamadı diyor.Lütfen kitaplara ulaşmamıza yardımcı olur musunuz ?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.