Ölüm Ressamı - Jonathan Santlofer PDF e-kitap indir

olum-ressami-jonathan-santlofer

Ünlü sanat uzmanı ve sosyetenin saygın siması Kate McKinnon, kendisini, bir dizi ayinsel cinayetin tam ortasında bulur; seri katilin hedefi kendisidir. Eskiden, New York Polis Teşkilatı'nda polis olan Kate, kendisini izleyen ve taciz eden bu suçlu tipine alışkındır. Ama önce çok sevdiği bir genç kızı, ardından New York'un seçkin sanat kişiliklerini vahşice öldürüp, ünlü tabloların röprodüksiyonlarını yaratan katille başa çıkmak sandığı kadar kolay olmayacaktır. 

Kate'in görevi, katilin ona gönderdiği ipuçlarını çözmek, 
o bir sonraki eserini tamamlamadan ve kendisi de bir sanat eserine dönüşmeden önce onu yakalamaktır. 

Ölüm Ressamı, bir gerilim romanının sahip olması gereken bütün özelliklere sahip. En iyi klasik gerilimler arasında yerini alırken, yazarının da uzun soluklu bir edebiyat kariyerine sahip olacağını müjdeliyor. Jonathan Santlofer, inanılmaz cinayetlerle yetinmeyip, amatör pornografi, sanat eseri kaçakçılığı gibi konularla okuyucuyu daha da şaşırtıyor.

(Polisiye - Gerilim)
Orjinal isim: The Death Artist A Novel Of Suspense
Jonathan Santlofer Ölüm Ressamı indir oku

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
476 syf. - İstanbul, 2005

Kategoriler;
Edebiyat / Macera - Aksiyon
Edebiyat / Polisiye

Download (Yandex Disk)

Yorumlar

  1. Ben bir hata ile karşılaşmadım. "on.fb.me " - facebook üzerinden indiği için belki de hesabınız açık değildir. Ondan da olabilir. Facebook hesabınız açıksa indirme linki çalışır. Eğer isterseniz yeni bir linkte ekleyebilirim.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.