Ölüm Mesajı - Mark Billingham PDF e-kitap indir

olum-mesaji-mark-billingham

Mark Billingham - Ölüm Mesajı PDF e-kitap indir

MESAJ
Tom Thorne mesleği gereği olarak çok sayıda ceset görmüştür. Ancak bu kez cep telefonuna bir katilin kurbanlarının fotoğrafları gelmektedir. O bir süre sonra bir sonraki cesedin kendisi olacağının farkına varır.

KATİL
Ve fotoğrafları gönderen kişi yakalanmasına rağmen, ölümcül tehdit varlığını sürdürmektedir. Bazılarına göre dava kapanmıştır fakat Thorne'un kabusları yeni başlamaktadır.

DÖNÜŞ
Çünkü ölüm mesajlarının asıl planlayıcısı başka birisidir. Thorne demir parmaklıklar ardındaki psikopatın kendi kirli işleri için başka biri tarafından yönlendirildiğini öğrenir. Polisin buna inanmaması nedeniyle artık kendi sorununu kendisinin çözmesi gerekmektedir.

'Şimdiye kadar yazdığı en iyi romanı.'
INDEPENDENT ON SUNDAY

'Sürükleyici . . . gergin ve rahatsız edici.'
THE TIMES

'Tom Thorne kanlı intikam duygusundan bir şey kaybetmemiş olan bir katil ile karşı karşıyadır. Thorne'un mücadelesi takdir edilmeye değer."
THE OBSERVER

'Çok zekice kurgulanmış bir polisiye roman.'
-DAILY MAIL

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
400 syf. - İstanbul, 2009
Orjinal isim: Death Message
Mark Billingham Ölüm Mesajı indir oku
Pegasus / Roman Dizisi

Kategoriler;
Edebiyat / Macera - Aksiyon
Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri / İngiliz - İrlanda

Download (Yandex Disk)

Yorumlar

 1. Ben bir hata ile karşılaşmadım. "on.fb.me " - facebook üzerinden indiği için belki de hesabınız açık değildir. Ondan da olabilir. Facebook hesabınız açıksa indirme linki çalışır. Eğer isterseniz yeni bir linkte ekleyebilirim.

  YanıtlaSil
 2. facebook hesabım yok. Yeni bir link olursa memnun olurum.
  Önceden sorunsuz indirebiliyordum. Kızıl gerdan kitabını da indiremiyorum. Artık sadece facebook hesabı olanlar mı indirebilecek?
  teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Facebook hesabı olmadan da indirebilirsiniz sadece kitabı bulduğum facebook'ta idi. o yüzden fb.me üzerinden indirme linki ekledim. ancak eğer indiremiyorsanız linkleri değiştiririm.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.