Kiera Cass - The Selection Serisi

Bir prens nasıl tavlanır?
Illéa ülkesinde tüm genç kızlar doğdukları günden beri sınıf atlamanın peşinde. Paha biçilmez mücevherlere, göz alıcı elbiselere ancak bu şekilde sahip olabilecekler. Bunun için tek bir şansları var: SEÇİM. Kıyasıya bir mücadeleyle geçen Seçimi kazanmanın tek yolu Prens Maxonı kendine âşık etmek.
America içinse Seçim, bir kâbustan farksız. Bu yarışa girmeyi kabul ederse, kendisinden aşağı sınıftan olduğu için herkesten gizlediği aşkı Aspeni arkasında bırakmak zorunda kalacak. Öte yandan bu, ailesinin tek kurtuluş şansı.
America saraya adım atar atmaz, kendini esrarengiz bir dünyanın içinde bulacak. Saray hiç de dışarıdan göründüğü gibi olmayacak.
35 kızın katıldığı vahşi bir yarış nasıl kazanılır?
 1. Beni Seç
 2. Elit
 3. Sonsuza Dek
 4. Veliaht Prenses
(1) Saraydan Hikayeler - Prens ve Muhafız (0,5 ve 2,5. Ara Kitap)
(2) Saraydan Hikayeler - Kraliçe ve Gözde (0.4, 0.5, 2.5, 2.6 Ara Kitap)

Yorumlar

 1. Kitabın 3.serisinin ne zaman yükleyebilirsiniz?

  YanıtlaSil
 2. the one ın turkçesini yükleyebilir misiniz?

  YanıtlaSil
 3. The one ın türkçesi yok mu ya

  YanıtlaSil
 4. 3.kitabın türkçesini yayınlar mısınız?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.